article

JB Dmuchańce wraca pamięcią do sukcesów na międzynarodowych imprezach!

Sezon na wynajem sprzętu już się rozpoczął! W trakcie jego trwania JB Dmuchańce zorganizowało trzy imprezy. Po trzech dniach otwartych w Meppel i wielodniowych targach w Wieze w Belgii, JB Dmuchańce może pochwalić się udanymi spotkaniami w miłej atmosferze i dużą frekwencją.

W marcu lokalni i zagraniczni goście mogli obejrzeć salon wystawowy JB Dmuchańce. Jeden z takich dni otwartych został zorganizowany specjalnie dla naszych klientów z Niemiec. W belgijskim mieście Wieze miesiąc wcześniej zorganizowano cykliczne targi. W Oktoberhallen drzwi pop-up showroomu JB Dmuchańce stały szeroko otwarte dla odwiedzających przez dwa dni. Było tu naprawdę przytulnie. Setki ludzi przyjechały, aby rzucić okiem na nasze produkty. Rozmawiali, zadawali pytania, pili kawę, jedli frytki i oglądali różne dmuchańce znajdujące się w hali.

 

Open dag van JB Inflatable in Wieze beurs belgie
Open dag van JB Inflatable in Wieze beurs belgie

Oczywiście wszystkie te piękne dmuchane poduchy również trzeba było gruntownie przetestować, co bardzo spodobało się najmłodszym gościom. Wesołe odgłosy zabawy umilają takie targi. Ponieważ oczywiście tego właśnie chcemy najbardziej: żeby dzieci były zadowolone z naszych dmuchanych zamków!

JB - Wieze België 2022
JB showroom 2022

Oto, co odwiedzający mówią o JB Dmuchańce i targach:

 

"Od lat zamawiamy nasze dmuchańce w JB Dmuchańce. Pracownicy są zawsze bardzo przyjaźni i ciepło nas przyjmują, również na targach w Wieze. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości dmuchańców i z szerokiego wyboru. Bardzo ważne: obsługa jest TOP!"

Dirk & Christine Attractieverhuur LVG Rijkevorsel

 

 

"Od lat kupujemy nasze dmuchane zamki w JB Dmuchańce i niczego nie żałujemy. W tym roku zamówiliśmy 6 modeli i byliśmy bardzo zadowoleni z jakości, podejścia i organizacji... Możemy na nich liczyć także wtedy, gdy musimy zmienić zamówienie."

Springkastelen-Nazareth

 

 

"Jestem bardzo zadowolony z obsługi. Ich pracownicy zawsze służyli właściwą pomocą. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości. Wybór tej firmy to nas strzał w dziesiątkę!"

Davy Hemiksem

Zobacz film z dni otwartych w Wieze!

Aftermovie JB - Wieze België 2022

Pokazaliśmy między innymi właśnie te dmuchańce!

IPS game mep de mol spel kopen
Polowanie na kreta Hit edition
5 999,00 zł

7 378,77 zł (incl.vat)

Na magazynie
Opblaasbaar springkussen standaard met dak in hippy thema groen kopen voor kinderen
Standaard Hippie Springkussen
8 500,00 zł

10 455,00 zł (incl.vat)

Produkt wkrótce dostępny!
Opblaasbaar springkussen met glijbaan in aloha thema met surfer en totem paal bestellen
Slide Combo Aloha Springkussen
8 599,00 zł

10 576,77 zł (incl.vat)

Na magazynie
Groot opblaasbaar open multiplay springkussen met glijbaan te koop in thema funcity piraat voor kinderen. Bestel springkussens online bij JB Inflatables Nederland
Pirat Wesołe Miasteczko
14 999,00 zł

18 448,77 zł (incl.vat)

Na magazynie

Zamów teraz, a otrzymasz swojego dmuchańca jeszcze w tym tygodniu! Masz wątpliwości lub nie wiesz, co mogłoby urozmaicić Twoją obecną ofertę? Sprawdź nasze propozycje. Poniżej przedstawiamy nasze najpopularniejsze dmuchańce:

Zobacz dmuchańce polecane przez JB