Skip to main content

Dmuchawa REH-1,5 E

Na żądanie
  • Na magazynie
  • 1 lat gwarancji
  • Na zamówienie
Zapytaj o cenę

Zadzwoń! + 48 22 307 78 60

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Dmuchawa REH-1,5 E

Dmuchawa REH-1,5 E idealnie nadaje się do dmuchańców średnich i dużych rozmiarów (dmuchane zjeżdżalnie, tory przeszkód czy dmuchane tunele). Największą zaletą tej dmuchawy jest jej wyższa wydajność niż w przypadku przeciętnych dmuchaw dostępnych na rynku. Dmuchawa ma moc 1,35 kW.

Kompaktowa dmuchawa 

Niska waga i wysoka wydajność to nie jedyne zalety dmuchawy REH-1,5 E. Dmuchawa odporna jest na deszcz i wiatr z tego względu można ją używać nawet w przypadku obfitych opadów deszczu. Ten typ dmuchawy wybierany jest przez klientów którzy stawiają na wysoką jakość i dużą wydajność. 

Najwyższa jakość i roczna gwarancja 

Firma JB-dmuchańce zawsze wybiera produkty najwyższej jakości. Na wszystkie dmuchawy z naszego asortymentu oferujemy rok gwarancji. 

Zaufaj piętnastoletniemu doświadczeniu

W JB już od ponad 15 lat sprawiamy, że ludzie na całym świecie skaczą ze szczęścia. Często dosłownie. Zaufaj naszemu zespołowi projektantów, konstruktorów i pracowników logistycznych. Każdego dnia w spektakularny sposób tworzą oni niezwykłe dmuchane atrakcje! A nasi klienci zawsze mają pewność profesjonalnej obsługi i dostawy. 
 

Specyfikacja zapakowanego produktu
Waga (kg)
15
Ilość paczek / palet
1x
Ogólnie
Numer art.
88.010.013.001
Gwarancja
1 lat gwarancji
Serwis
1 rok gwarencji