Skip to main content

Zamki dmuchane disco

JB Inflatables – wynalazca Disco dmuchańca!

Już od momentu wprowadzenia zamków dmuchanych Disco na rynek, ten wyjątkowy dmuchaniec stał się hitem!! Dmuchane zamki Disco są wyposażone w światła LED oraz głośniki MP3, przez co mogą Państwo urządzić taneczną imprezę gdzie sobie tylko Państwo zażyczą. Dzieci będą wniebowzięte! Dzięki ciągłemu rozwojowi i innowacyjnym pomysłom naszych projektantów, zamki dmuchane Disco pozostają w czołówce na rynku dmuchańców w Europie! Najwyższa jakość użytych materiałów oraz oryginalne motywy sprawiają, że ten rodzaj dmuchanych zamków świetnie nadaje się pod wynajem.

Wyjątkowe dmuchane zamki Disco, które powiększą zyski każdej wypożyczalni dmuchańców

JB-Inflatables jest liderem w branży dmuchańców na arenie międzynarodowej. Produkujemy nie tylko zamki dmuchane w przeróżnych rozmiarach, kolorach i motywach, ale również wprowadziliśmy na rynek nowe oryginalne dmuchańce Disco z muzyką i światłami LED. Nie znajdą Państwo bardziej innowacyjnej dmuchanej atrakcji na imprezę dziecięcą! W dodatku, zamek dmuchany Kopuła Disco daje Państwu możliwość zmiany nadruku zewnętrznego w zależności od okazji. Nawet jeśli usuną Państwo głośniki i lampy LED, dmuchańce Disco zapewniają mnóstwo zabawy jako standardowe dmuchane zamki.

Jeśli poszukują Państwo oryginalnego zamku dmuchanego do Swojej wypożyczalni, Disco dmuchaniec zagwarantuje Państwu ogromne korzyści finansowe!

Produkt na wymiar

Spersonalizuj wybranego przez siebie dmuchańca! Obejrzyj nasze projekty, aby zapoznać się z możliwościami naszej firmy. 

Więcej na temat produktów personalizowany
Obraz
Maatwerk_springkussens