ZAMKI DMUCHANE DISCO

JB Inflatables – wynalazca Disco dmuchańca!

Już od momentu wprowadzenia zamków dmuchanych Disco na rynek, ten wyjątkowy dmuchaniec stał się hitem!! Dmuchane zamki Disco są wyposażone w światła LED oraz głośniki MP3, przez co mogą Państwo urządzić taneczną imprezę gdzie sobie tylko Państwo zażyczą. Dzieci będą wniebowzięte! Dzięki ciągłemu rozwojowi i innowacyjnym pomysłom naszych projektantów, zamki dmuchane Disco pozostają w czołówce na rynku dmuchańców w Europie! Najwyższa jakość użytych materiałów oraz oryginalne motywy sprawiają, że ten rodzaj dmuchanych zamków świetnie nadaje się pod wynajem.

Wyjątkowe dmuchane zamki Disco, które powiększą zyski każdej wypożyczalni dmuchańców

JB-Inflatables jest liderem w branży dmuchańców na arenie międzynarodowej. Produkujemy nie tylko zamki dmuchane w przeróżnych rozmiarach, kolorach i motywach, ale również wprowadziliśmy na rynek nowe oryginalne dmuchańce Disco z muzyką i światłami LED. Nie znajdą Państwo bardziej innowacyjnej dmuchanej atrakcji na imprezę dziecięcą! W dodatku, zamek dmuchany Kopuła Disco daje Państwu możliwość zmiany nadruku zewnętrznego w zależności od okazji. Nawet jeśli usuną Państwo głośniki i lampy LED, dmuchańce Disco zapewniają mnóstwo zabawy jako standardowe dmuchane zamki.

Jeśli poszukują Państwo oryginalnego zamku dmuchanego do Swojej wypożyczalni, Disco dmuchaniec zagwarantuje Państwu ogromne korzyści finansowe!