Wróć do asortymentu

Wypuszczanie Balonów

Wypuszczanie balonów uświetni każdą okazję!

Czy chcą Państwo zabłysnąć na imprezie, dodając do niej oryginalny element wypuszczenia tysięcy balonów? Promocja nowego produktu, świętowanie Nowego Roku, te i inne okazje uświetni wypuszczanie balonów z helem. JB-Inflatables to renomowany producent dmuchanych atrakcji w Europie, który zajmuje się między innymi projektowaniem, produkcją i sprzedażą dmuchanych artykułów imprezowych jak obiekty do wypuszczania balonów.

Wybierz opcje "na magazynie" aby wyświetlić produkty dostępne od ręki. Czas realizacji zamówienia 4-5 dni robocze.

Oryginalna Dmuchana Atrakcja z Niespodzianką

Poniżej znajdą Państwo przykłady dmuchanych artykułów, z których mogą Państwo wypuścić balony, jak butelka szampana lub zapakowany prezent. Te dmuchańce służą nie tylko wypuszczeniu balonów. Są one także oryginalnym dmuchanym artykułem imprezowym. Ponadto, proszę pamiętać, że JB-Inflatables produkuje również pod zamówienie. Wystarczy tylko skontaktować się z naszym konsultantem w celu omówienia Państwa projektu.

Obraz
Kup niestandardowe banery promocyjne jako przyciągające wzrok dla Twojej firmy i wydarzeń

Łuk reklamowy& Łuk start-meta!

Spersonalizowany łuk start-meta lub łuk reklamowy to idealny sposób na przyciągnięcie uwagi klientów i uczestników imprezy. Posiadamy bogaty asortyment łuków w każdym kolorze i rozmiarze.

Inspiracje
Sales team - Grazyna
Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z naszym działem obsługi. Nasz przedstawiciel handlowy JB z chęcią ci pomoże.

Połączenie Grazyna
+48 (0) 22 307 78 60
Maila Grazyna
[email protected]
Wiadomość Grazyna
+31 6 11 06 21 44