Przejdź do treści
Wróć do asortymentu

Dmuchane Zjeżdżalnie

 

Wielki wybór zjeżdżalni na każdą okazję

Już od wielu lat nasze dmuchane zjeżdżalnie cieszą się szerokim uznaniem na rynku wynajmu dmuchańców. Większość naszych klientów to właśnie wypożyczalnie dmuchanych atrakcji, które osiągają ogromne zyski dzięki naszym oryginalnym produktom. Nasze dmuchańce odznaczają się wysoką jakością materiałów i wykonania. Dzięki wytrzymałej plandece PCV oraz wielokrotnie zszywanym szwom, nasze dmuchane zjeżdżalnie będą Państwu słyżyć przez lata. Zapraszamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem zjeżdżalni o ciekawych motywach i w bajecznych kolorach.

Komercyjne dmuchane zjeżdżalnie – producent i sprzedawca JB-Inflatables

JB-Inflatables od lat specjalizuje się w produkcji dmuchańców wszelkich rodzajów, rozmiarów i kolorów. W ostatnich latach obserwuje się znaczny wzrost zainteresowania dmuchanymi atrakcjami, a zwłaszcza dmuchanymi zjeżdżalniami. Dlatego też, nasz zespół projektantów nieustannie pracuje nad nowymi modelami dmuchanych zjeżdżalni, aby zadowolić naszych wymagających klientów. Poniżej znajdą Państwo szeroki asortyment zjeżdżalni dostepnych od ręki! Jeśli jednak nasze komercyjne dmuchane zjeżdżalnie nie przypadły Państwu do gustu i mają Państwo własny pomysł na dmuchanną zjeżdżalnię, nic prostrzego. Mogą się Państwo skontaktować z naszym konsultantem w celu otrzymania darmowego i niezobowiązującego projektu Państwa oryginalnej zjeżdżalni szytej pod wymiar i według Państwa upodobań.

Wielofunkcyjne dmuchane zjeżdżalnie

Ze względu na nasze wieloletnie doświadczenie w produkcji dmuchanych zjeżdżalni, wiemy jak dogodzić naszym nawet najbardziej wymagającym klientom. Idąc z duchem czasu, stworzyliśmy multifunkcjonalne zjeżdzalnie 4 w 1, co oznacza, że te atrakcje mogą być używane na cztery różne sposoby i w różnych kombinacjach jako: dmuchana zjeżdżalnia, otwarty zamek dmuchany z przeszkodami, zjeżdżalnia z dmuchanym zamkiem oraz dmuchana zjeżdżalnia do basenu na wodę. Również nasze multifunkcjonalne zjeżdżalnie są dostępne w wielu ciekawych i kolorowych motywach. Nie przegap także innych zjeżdżalni w naszym asortymencie, jak dmuchana zjeżdżalnia wulkan, dmuchany tor saneczkowy, oraz mega zjeżdżalnia o wysokości 8 m. Mniejszym dzieciom proponujemy najnnowszą linię dmuchanych zamków ze zjeżdżalnią. Są to zadaszone dmuchańce z przeszkodami oraz zjeżdżalnią z przodu, bądź z boku atrakcji.

Obraz
JB Inflatables Meppel, Leverancier Opblaasbare Attracties en Springkussens ook voor Maatwerk

Ekstremalna zabawa na giga modularnym torze przeszkód!

Połącz 40 unikalnych elementów w wyjątkowo długi tor przeszkód.

Odkryj Giga Tor Przeszkód
Sales team - Grazyna
Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z naszym działem obsługi. Nasz przedstawiciel handlowy JB z chęcią ci pomoże.

Połączenie Grazyna
+48 (0) 22 307 78 60
Maila Grazyna
kontakt@jb-dmuchance.pl
Wiadomość Grazyna
+31 6 11 06 21 44