Przejdź do treści
Wróć do asortymentu

Dmuchane zamki do użytku wewnętrznego

Najfajniejsze dmuchane atrakcje dla dzieci i dorosłych. Dmuchane zamki, zjeżdżalnie i gry to atrakcje, które kochają dzieci. Z dmuchańcami JB stworzysz fantastyczny wewnętrzny plac zabaw. Dzięki bogatej kolorystyce, tematyce i formie dmuchańców JB, twój dmuchany park rozrywki będzie jedyny w swoim rodzaju. Plac zabaw to idealne miejsce dla dzieci podczas deszczowych dni. Wspinaczki, podskoki, zjazdy czy czołganie się w tunelu to jedynie kilka atrakcji, które czekają na uczestników zabawy.

Małe dmuchane atrakcje do wewnątrz

Wewnętrzne place zabaw to jedne z najpopularniejszych atrakcji w deszczowe i ponure dni. Centrum gier lub dmuchany park to idealne miejsce na spędzenie aktywnie czasu. Mały format, zabawna kolorystyka i wielofunkcyjność dmuchanych zamków sprawia, że dmuchańce od JB idealnie sprawdzą się w wewnątrz. Dzięki dmuchanym grą uczestnicy poczują dreszczyk emocji. Dla tych, którzy nie lubią rywalizacji, dmuchane gry od JB oferują wiele ciekawych gier w pojedynkę.

Aktywnie spędzony czas w dmuchanym centrum zabaw

Wewnętrzny plac zabaw ma wiele zalet. Zadaszony, ciepły bajkoland gwarantuje miło spędzony dzień. Dmuchanej atrakcji nie może zabraknąć w Twoim asortymencie. Mini zjeżdżalnie, basen z piłkami czy też wielofunkcyjny zamek z przeszkodami od JB przyciągną uwagę dzieci. Doskonała jakość produktów i długoletnia gwarancja oferuje fantastyczną atrakcję na lata.

Obraz
Możliwe jest zamówienie atrakcji i gier z logo lub całkowicie własnych gier

Wyjątkowa dmuchana gra na wymiar!

Odkryj możliwości
Sales team - Grazyna
Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z naszym działem obsługi. Nasz przedstawiciel handlowy JB z chęcią ci pomoże.

Połączenie Grazyna
+48 (0) 22 307 78 60
Maila Grazyna
[email protected]
Wiadomość Grazyna
+31 6 11 06 21 44