Skip to main content

DMUCHANE ATRAKCJE NA KAŻDĄ OKAZJĘ

Dlaczego dmuchane atrakcje są tak popularne?

Odpowiedź jest prosta. Dmuchane atrakcje są kompaktowe, łatwe w transporcie i przystosowane do użytku zarówno przez dzieci, jak i dorosłych. Zwłaszcza ci ostatni przejawiają dużo zainteresowania dmuchanymi konstrukcjami do współzawodnictwa, jak tory przeszkód, bieg bungee, wipeout, czy byki rodeo z dmuchanymi matami. Sprzedaż dmuchanych atrakcji stała się w ostatnich latach bardzo rentowna, gdyż nie ogranicza się już wyłącznie do dmuchanych zamków, lecz skupia się wokół atrakcji proponujących więcej opcji rozrywki, niż tylko wesołe podskakiwanie na dmuchanej poduszce z PCV. Producenci dmuchańców prześcigają się w projektowaniu coraz to nowszych gier i konkurencji na dmuchanych atrakcjach. To one są przyszłością rynku wynajmu dmuchańców.

Producent dmuchańców najwyższej jakości

JB-Inflatables to lider w branży produkcji dmuchańców na arenie europejskiej. Projektujemy i szyjemy dmuchane atrakcje we wszelkich rozmiarach, kolorach i motywach. Jesteśmy producentem największej kolekcji dmuchanych zamków w Europie, dlatego też dajemy naszym klientom gwarancję najwyższej jakości i trwałości materiałów. Nasze dmuchane atrakcje posiadają certyfikat bezpieczeństwa EN14960 i są dostarczane gotowe do użytku, czyli rezem z niezbędnymi akcesoriami do rozstawienia atrakcji.

Sprzedaż dmuchańców w Polsce

Sprzedajemy nasze dmuchane atrakcje w całej Polsce. Mamy ponad 4000 dmuchańców w magazynie, dlatego też większość naszych produktów jest dostępna od ręki, a dostawa na terenie całego kraju zabiera ok. 4 dni roboczych. Już dziś skontaktuj się z nami w celu otrzymania niezobowiązującej oferty na Twoją wymarzoną dmuchaną atrakcję lub darmowego projektu dmuchańca pod zamówienie.

Innowacyjne dmuchane atrakcje od JB-Inflatables

Przygotuj się na wielogodzinną zabawę na naszych oryginalnych atrakcjach. Nasze produkty są dostosowane do intensywnego i wieloletniego użytkowania, dlatego otrzymujesz od nas 5 lat gwarancji i likwidacji szkód. Najbardziej popularne atrakcje są wyposażone w ścianki wspinaczkowe, zjeżdżalnie, tory przeszkód i tunele. Wszystkie nasze produkty są projektowane przez naszych kreatywnych projektantów! Nie znalazłeś atrakcji odpowiadającej Twoim wymaganiom? Żaden problem. Specjalizujemy się również w produkcji dmuchanych atrakcji pod zamówienie, czyli szytych ściśle według wytycznych naszych klientów.

Produkt na wymiar

Spersonalizuj wybranego przez siebie dmuchańca! Obejrzyj nasze projekty, aby zapoznać się z możliwościami naszej firmy. 

Więcej na temat produktów personalizowany
Obraz
Maatwerk_springkussens